"společně stavíme!"

Stavebniny - členové Aliance českých stavebnin

« zpět

130470

adresa: Nádražní 985, 334 41 Dobřany
tel.: 376 901 230
e-mail: dobrany@stavebniny-libusin.cz
adresa: www.stavebniny-libusin.cz

O firmě:

Na skladě jsou zdící materiály, betonové výrobky, maltové směsi, střešní krytiny a další stavební materiály, které potřebujete pro svůj projekt. Stavebniny Libušín najdete v Plzni, ve Starém Plzenci, v Dobřanech a v Plasích. Vtáhneme vás do světa stavebnictví, poradíme vám s výběrem stavebního materiálu a nakoupené stavebniny vám přivezeme. Materiály dodáváme drobným stavebníkům i velkým stavebním firmám.

Stavebniny Libušín existují jako prodejna stavebních materiálů už řadu let. Jejich tradice sahá až do počátku šedesátých let minulého století. Naše společnost Ivo Klug, která začala s prodejem stavebních materiálů v roce 1993 v malém prostoru v Plzni-Hradišti, koupila Stavebniny Libušín v roce 1998. Od tohoto milníku společnost vystupuje pod obchodním jménem STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o.

Mezi svými zákazníky si Stavebniny Libušín v Plzni budují a udržují své jméno jako prodejna stavebnin, která má široký sortiment stavebních materiálůa kvalifikované poradce se vstřícným přístupem. Zakoupené stavební materiály rozvážíme vlastními auty s hydraulickou rukou až na vaši stavbu.

Navštívit firmu